نرده استیل 201

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

نرده استیل 201

نرده استیل 201

به طور کلی انواع نرده استیل با توجه به سلیقه مشتری تهیه و عرضه می شود، البته فضای منزل و یا محیط کار نقش بسیار مهمی در انتخاب نرده های استیل مناسب دارد. ارتفاع پایه ها و همچنین تعداد لوله هایی که به صورت افقی به کار می روند سبب می شود که ظاهر نرده استیل بسیار متفاوت شود. گاه استفاده از پایه های وارداتی استیل می تواند منزل شما را بسیار شیک تر نماید.
ممنوعیت استفاده از نرده جنس استیل در مکان های سر باز و یا سرپوشیده وجود ندارد و به این صورت استفاده آن برای شما بهترین گزینه ممکن خواهد بود. به طور کلی نرده جنس استیل برای راه پله با توجه به متراژ و همینطور نوع استیل می تواند متفاوت باشد.

معمولا نرده استیل بکار رفته در راه پله از نوع نرده استیل 201 می باشد چرا که این نوع از نرده استیل چون در فضای بسته میباشد و در معرض هوای باز نمیباشد می تواند نیاز شما را در راه پله برطرف نماید .

 

مشخصات ظاهری نرده استیل 201
در معماری منازل هتل های لوکس و بطور کلی داخل منازل و فضاهای بسته  از براقیت و به نوعی لوکس بودن نرده استیل استقبال ویژه ای شده است. به طور کلی نرده جنس استیل01 در طراحی داخلی نقش بسیار مهمی دارد. عموماً لبه های استفاده شده در نرده استیل به صورت صاف بوده و سطح آن صیقلی می باشد. اعمال پولیش یکی از روال های حفظ امنیت در نرده جنس استیل می باشد، ظرافت انواع نرده استیل به نوعی این محصول را از سایر محصولات متمایز نموده است. نصب آسان نرده نوع استیل محکم، سبب بیشتر شدن امنیت و همچنین باعث ساخت این محصول ادامه دار شود.

 

قیمت نرده استیل 201

به طور کلی قیمت بندی نرده جنس استیل بر اساس متراژ، نوع استیل به کار برده شده، پایه های بکار رفته و ارتفاع آن تعیین می شود. در راه پله های امروزی به منظور امنیت بیشتر نیاز به جان پناه های مختلفی است به این معنی که ارتباط بین طبقه های مختلف می بایست به صورت استاندارد تعیین شود. ارتفاع پایه های بکار رفته در پله های رفت و پله های برگشت متفاوت از هم هستند  این موضوع خود دلیل مشخصی در تعیین قیمت نرده استیل است. تمامی این ایمنی می بایست با در نظر داشتن متریال های زیبا صورت پذیرد.

نرده استیل 201 با توجه به متریالهای استفاده شده در آن قیمت مناسب تری نسبت به نرده استیل 304 دارد و هزینه تمام شده برای مشتری مناسب تر می باشد.


به طور کلی اجرای نرده استیل راه پله به صورت 3 خط است و البته ضخامت مورد استفاده در آن باهم متفاوت می باشد. خطوط ترانزیت با لوله در نرده استیل راه پله یکی دیگر از مسائلی است که در قیمت آن تأثیر دارد. در صورتی که پس از مدتی احساس لقی در نرده استیل دیده شود می توان بر طبق یک سری اصول و عملیاتی مشخص آنها را رگلاژ نمود هزینه ای که در چنین حالتی دریافت می شود بسیار مناسب و قابل قبول است.

 

جهت مشاوره و خرید نرده استیل با مشاورین ما در آرتا استیل در تماس باشید

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد


شماره تماس ۰۹۱۲۳۶۷۳۰۳۲

مشاوره تلفنی رایگان ۰۹۱۲۳۶۷۳۰۳۲