پله استیل304

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

پله استیل304

پله استیل304

آیا می دانید پله استیل تنها جنبه امنیت نداشته و جزئی از زیبایی های منزل شما می باشد؟ در نظر داشته باشید که انواع مختلفی از پله استیل در بازار عرضه می شود که نوع استیل بکار برده شده در آنها متفاوت و هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند. قیمت بندی پله استیل به عوامل مختلفی بستگی دارد.


معرفی پله  استیل
وقتی صحبت از پله می شود در ابتدا این موضوع در ذهن نقش می بندد که این محصول برای حفظ امنیت بسیار کاربرد دارد. چند صباحی است که پله استیل تنها به دلیل امنیت مورد استفاده قرار نگرفته و در واقع بخشی از زیبایی ساختمان محسوب می شود. به طور کلی استیل و یا فولادهایی که ضد زنگ هستند دارای پایه آهن بوده و میزان خاصی کروم دارند. تغییرات پدید آمده در پله های استیل نسبت به نرده های آهنی قدیمی بسیار مشهود است و دیگر معایب آهن در آن دیده نمی شود. نرده های آهنی با مشکل شدید ضدزدگی و همین طور پوسیدگی روبرو بوده است، همچنین میزان مقاومت آن در برابر حرارت نیز بسیار کمتر است.
با توجه به اضافه نمودن کروم به آهن، نرده نوع استیل وارد بازار شد. این مدل از پله ها میران خوردگی را به حداقل رسانده اند، میزان انبساط و همچینن دوام پله استیل بهبود یافته و همانطور که می دانید تمیزکاری آن بسیار آسان تر است. تمامی این موارد باعث شد که این محصول به یکی از ابزارهای مناسب و روتین برای منزل تبدیل شود. استفاده از پله جنس استیل در رستوران ها و حتی مکان های عمومی نیز بسیار مرسوم است.

پله های استیل 304 با توجه به جنس آنها در مکانهای باز مانند پله استیل استخر و تراس استفاده میشوند این نوع از پله ها مقاوم در برابر آب و باد و عوامل طبیعی می باشند هیچ گاه مشکل پوسیدگی و تغییر رنگ در این نوع از پله ها ایجاد نمیشود

جهت مشاوره با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد


شماره تماس ۰۹۱۲۳۶۷۳۰۳۲

مشاوره تلفنی رایگان ۰۹۱۲۳۶۷۳۰۳۲