حفاظ استیل201

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

حفاظ استیل201

حفاظ استیل201

ورق استیل چیست؟ و ورق های استفاده شده در حفاظ های استیل چه ویژگی هایی دارد؟
ابعاد اغلب ورق های استیل به این شرح است: ۲ در ۱ متر، ۲.۵ در ۱.۲۵ متر، ۱.۲۲ در ۲.۴۴ متر و ۱.۵ در ۳ متر. وزن ورق استیل ها متفاوت است و به آهنش بستگی دارد. مثلا وزن ورق استیل ۲ میل ۳۰۴ در ابعاد ۱ در ۲ حدودا ۳۱ کیلوگرم خواهد بود. استینلس استیل ها قابل بازیافت هستند و بیش تر ورق های استیل تولیدی در جهان از طریق بازیافت تولید می شوند. یکی از ویژگی های مهم ورق های استینلس استیل این است که در مقابل دماهای بسیار پایین و دماهای بسیار بالا مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. هر ورق استیل بر اساس اینکه چه میزان کربن در آن به کار رفته سختی متفاوتی دارد و در نتیجه کاربرد آن متفاوت است. مثلا میخ کربن بسیار کم تری نسبت به پیچ گوشتی دارد. با افزودن دیگر آلیاژها (علاوه بر کربن)، خاصیت های بسیار کاربردی تری به ورق استیل اضافه می شود. به عنوان مثال وقتی به آن کروم اضافه می شود یک نوع آهن ضد زنگ یا همان استینلس استیل به دست می آید که مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی دارد.

در ساخت حفاظ های استیل می توان از دو نوع استیل 304 و 201 استفاده نموند

مقایسه بین ورق های استیل سری ۳۰۴ و۲۰۱
به طور کلی قیمت استیل سری ۲۰۱ از استیل سری ۳۰۴ ارزان تر می باشد. دوام استیل سری ۲۰۱ از استیل سری ۳۰۴ بیش تر می باشد. استیل سری ۳۰۴ از استیل سری ۲۰۱ سطح صاف تر و مسطح تری دارد. در نتیجه به طور کلی می توان گفت که سری ۲۰۱ قیمت پایین تر، دوام و مقاومت بهتر نسبت به استیل ۳۰۴ دارد. البته استیل ۳۰۴ هم مقاومت بهتری در خوردگی در برابر استیل ۲۰۱ دارد.

شرکت آرتا استیل با توجه به اینکه حفاظ های استیل در فضای باز استفاده میشوند پیشنهاد می نماید که از استیل 304 در ساخت حفاظ های خود استفاده نمایید که در صورت نیاز و تصمیم مشتری قابل تغییر می باشد و می توان از حفاظ استیل 201 نیز استفاده نمود

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد


شماره تماس ۰۹۱۲۳۶۷۳۰۳۲

مشاوره تلفنی رایگان ۰۹۱۲۳۶۷۳۰۳۲