پله استیل

 2018/07/03

در دنیای امروز و  تحول عظیمی که در بخش ساختمان سازی و ساخت و ساز بوجود آمده است شاهد تغییرات زیادی در نمای ساختمانها و داخل آنها می باشیم همچنین با افزایش جمعیت و رشد شهر نشینی آپارتمان ها و ساختمانهایی با فضای کم بوجود آمده اند. در گذشته در ساختمانها و خانه های دوبلکس از پله های سنگی که حجم بسیار زیادی را اشغال میکردند استفاده میشد این نوع از پله ها فضای بسیار زیادی از ساختمان را اشغال میکردند و نصب و راه اندازی آنها نیز دشوار و زمان بر بوده است و از نظر اقتصادی نیز مقرون بصرفه نبودند، اما امروزه در صنعت ساختمان سازی از پله های استیل استفاده میشوند که نصب و راه اندازی آنها بسیار آسان و سریع می باشد. شرکت آرتا استیل با تجربه چندین ساله که در نصب و راه اندازی انواع پله های استیل که دارد می تواند نیاز شما با بالاترین سطح کیفیت در این زمینه برطرف نماید.
 
پله استیل چیست؟
در دنیای امروز به دلیل حس زیبایی شناسی که در انسانها وجود دارد طراحان دکوراسیون داخلی از پتانسیل پله های استیل برای زیبایی منازل و محیط های تجاری و اداری استفاده بسیار زیادی می کنند.
پله استیل به پله هایی گفته میشود که برای ارتباط بین دو سطح که به صورت تمام استیل می باشند اجرا میشود. جنسی که بر روی کف پله ها استفاده میشود را میتوان از انواع مختلفی مانند چوب، شیشه ، پلکسی و غیره بسته به نیاز مشتری استفاده کرد.
برای اجرا و نصب این نوع از پله ها ، شاسی های کف پله ها را با پیچ و همچنین جوش به هم اتصال می دهند. چیدمان این نوع پله مفصلی را می توان بصورت نیم گرد و صاف و پاگرد خور اجرا کرد.
پله های استیل با توجه به فضا و نیاز مشتری در انواع مختلفی اجرا میشود،اگر شما نیز نیاز به پله استیل در منزل یا محل کار خود دارید می توانید با همکاران ما در بخش طراحی و تولید پله استیل تماس گرفته و از آنها با توجه به فضا و نوع استیل و قیمت مشاوره بگیرید.


انواع پله استیل که توسط شرکت آرتا استیل تولید می گردد:


1-    پله استیل مارپیچ یا حول محور:


در این نوع از پله استیل کف پله ها به دور یک لوله استیل که  سایز آن  76 یا 100 میلی متر می باشد وصل میشوند به اینصورت که لوله استیل در وسط ثابت و کف پله ها بصورت جوش و یا بصورت پیچ به آن متصل میگردد، جنس کف پله ها با توجه به سلیقه و نیاز مشتری می تواند انواع مختلفی مثل چوب ،شیشه ،لمینت و ... باشد، این نوع از پله ها بیشتر در جاهایی استفاده میشود که فضای کمی برای نصب پله دارند.


2-     پله استیل رفت و برگشتی:


پله های استیل رفت و برگشتی در دو نوع با پاگرد و بدون پاگرد عرضه میشوند، در کف پله های رفت و برگشتی از پروفیل 40*80 استفاده میشود،  در کف پله های استیل رفت و برگشتی از شیشه لمینت بصورت فیتینگی داخل کلاف پروفیل جایگذاری میشود استفاده میکنند. پله استیل راسته بخاطر حجم زیادی که میگیرید در جاهایی استفاده میشود که فضای زیادی برای اجرا داشته باشند.


3-    پله استیل راسته


شاید بتوان پله استیل راسته را نوعی از پله استیل رفت و برگشتی دانست با این تفاوت که در پله استیل راسته از پاگرد نمی توان استفاده کرد. پله استیل راسته را می توان با شاسی های ثابت، کپسولی و اسپایدری نصب کرد، در این نوع  از پله های استیل از پروفیل 80*40 استفاده میشود که بصورت راسته قرار میگیرد و کف پله ها با پروفیل های 40*40 یا 30*30 بصورت تک به تک روی آن نصب می گردد


4-    پله استیل کپسولی


در پله های استیل کپسولی کفی و شاسی در کارگره تولید میشود و در محل نصب با پیچ و مهره اسمبل میشود. این نوع از پله استیل هم بصورت راسته و هم بصورت گرد استفاده میشود در این نوع از پله هم از کف پله استیل و هم کف پله آهنی استفاده میشود.پله های استیل کپسولی را هم بصورت راسته می توان نصب کرد و هم بصورت اریب ،نصب اریب از آنجا جهت که فضای کمتری را اشغال می کند مناسب تر می باشد


 تمامی پله های استیل تولید شده در شرکت آرتا استیل ویژگی های متنوع بسیار جذابی دارند و از کیفیت بسیار بالایی نیز  برخوردار هستند و بدلیل اینکه این پله ها دست ساز و مهندسی ساز هستند می توانند در سایز ها و انواع مختلفی با توجه به نیازو فضای مشتری تولید گردند و هیچگونه محدودیتی از نظر فضا و ... ندارند این نوع از پله استیل سبک جدید و زیبایی را در فضای شما پدید می آورد یکی از مهمترین قسمت های ساخت پله استیل انتخاب سبک و طراحی درست پله استیل است.مهندسین شرکت آرتا با تجربه و مهارت بسیار زیادی که در این زمینه دارند می توانند هرنوع طرح مورد نیاز مشتری را با دقت وسرعت بالا پیاده سازی نمایند.

 

جهت مشاوره در مورد پله استیل با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید

corner pic
image

پله استیل304

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

corner pic
image

پله استیل201

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد


شماره تماس ۰۹۱۲۳۶۷۳۰۳۲

مشاوره تلفنی رایگان ۰۹۱۲۳۶۷۳۰۳۲