حفاظ استیل


حفاظ های استیل نسل جدیدی از سیستم های ایمنی حفاظت از ساختمان می باشد که علاوه بر زیبایی از استحکام بالا چندین برابر حفاظ های آهنی را داراست. کارآیی حفاظ به طور یقین جهت افزایش ایمنی و حراست از فضای موجود است، بی شک برای انجام چنین وظیفه ای می بایست از آلیاژ مناسبی بهره مند شد. استیل با خاصیت ضد اسیدی بودن و ضد زنگ عمر و ایمنی بالایی برخوردار بوده و با کیفیت مطمئنی از محل نگهداری می‌کند.
شرکت آرتا استیل در زمینه ساخت حفاظ های استیل از نوع آلیاژ درجه 1 استیل یعنی استیل 304 استفاد می کند تا علاوه بر جلوه زیبایی که دارد استحکام بالایی نیز در برابر عوامل محیطی داشته باشد همچنین از نظر ایمنی بسیار مقاوم باشد
حفاظ های استیل عموما قابل استفاده در بانک ها، مجتمع های تجاری و اداری، مسکونی و… می باشند و با توجه به نیاز مشتریهای عزیز طراحی و پیاده سازی میشوند

انواع حفاظ های استیل شرکت آرتا استیل:

حفاظ های تولید شده در شرکت آرتا استیل به دو دسته اصلی حفاظ بانکی و حفاظ افقی تقسیم می شوند جنس آلیاژ استفاده شده در این نوع از حفاظ ها از نوع 304 می باشند،بدلیل اینکه حفاظ ها عموما در فضای باز استفاده میشود بدلیل افزایش طول عمر این نوع حفاظ های استیل از آلیاژ های درجه 1 باید در ساخت آنها استفاده نمود به همین دلیل حفاظ ها عموما درجه یک بوده و ازجنس لوله ی 304 که جنسی مرغوب است  با سایزهای 38 یا 51 ساخته می شود.


حفاظ استیل بانکی:
حفاظ استیل بانکی با پروفیل 40*40 و لوله ی 25 ساخته میشود که در داخل این لوله ها برای مقاومت و استحکام بیشتر از لوله میلگرد 18 کار می شود

حفاظ استیل افقی:
در ساخت حفاظ استیل افقی ازلوله های تک به تک برای پشت پنجره های واحد های مسکونی پیشنهاد می شود زیرا مقرون به صرفه بوده و از لحاظ ظاهری مناسب تر و تمیز تر جلوه می کند.
 نصب لوله استیل در پنجره و نمای سنگی ساختمان به اینصورت می باشد که  در سایز 38 میلیمتر بصورت تک به تک به سنگ شما با یراق استیل فابر در همین سایز نصب می گردد این نوع از نصب به دلیل اینکه از پیچ بوکسی به جای پرچ استفاده می کند  که این نوع لوله با دستگاه تحت فشار بسته می شود و غیرقابل باز شدن با دست می باشد و از مقاومت بالایی نیز برخوردار است که باعث امنیت بالای ساختمان هم میشود. از این نوع حفاظ برای حفاظ جلو پنجره – تراس(بالکن) و جاهایی که مشابه این شرایط نصب باشد کاربرد دارد.


تمامی حفاظ های استیل ساخته شده توسط شرکت آرتا استیل از آلیاژ 304 که در نوع خود مرغوب و درجه یک محسوب می شود و به صورت کتبی به مدت ده سال توسط شرکت آرتا استیل ضمانت می گردد تولید میشود. که این حفاظ ها از استیل ضد زنگ - ضد خش - مقاوم در برابر بارندگی باران و برف، تابش خورشید، حرارت و رطوبت - می باشد و دارای ضمانت 20ساله با گارانتی 5 ساله جهت رضایت مشتریان خوب شرکت آرتا استیل می باشد.
 و درکل علاوه بر تمامی توضیحات داده شده  خواسته و نظر مشتری برای ما اهمیت بسیار زیادی داشته و مطابق با نظر مشتری جنس و سایز تغییر میکند. شرکت آرتا استیل سعی برای این دارد در اجراي حفاظ های استیل ضوابط و قوانین آتش نشاني و شهرداري را به دقت بررسی نموده و اجرا نماید تا اینکه از نظر پايان كار پروژه ساختماني به هيچگونه مشكلي برخورد نكند.

 
نصب حفاظ استیل چگونه انجام میشود؟
نصب حفاظ استیل توسط تکنسین های کارآزموده شرکت آرتا استیل انجام میشود و روشهای متعددی در نصب حفاظِ بانکی وجود دارد که هرکدام دارای مزیت و معایبی می باشد. در این بین نکته حائز اهمیت اتصال لوله و میلگرد آهنی داخل لوله به پروفیل می باشد. استفاده از جوش و پیچ بیشترین کاربرد را در بین روش ها دارد.

شرکت آرتا استیل با سالها تجربه شما را در زمینه نصب حفاظ های استیل یاری می نماید.

 

image

حفاظ استیل201

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

حفاظ استیل304

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

corner pic
image

حفاظ استيل درب آپارتمان

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد


شماره تماس ۰۹۱۲۳۶۷۳۰۳۲

مشاوره تلفنی رایگان ۰۹۱۲۳۶۷۳۰۳۲